Výroba mostových jeřábů

Výroba mostových jeřábůМoderní, spolehlivý vysoce kvalitní a odolný jeřáb, výroba mostových jeřábů od výrobce mostových jeřábů První jílovská a.s. – Závod Kovo – jeřáby. Společnost je jedním z předních a nejstarších výrobců zdvihacích zařízení v České republice. Závod Kovo – jeřáby, nabízí širokou škálu různých moderních vysoce kvalitních zvedacích zařízení а komponentů pro jeřáby. Společnost vyvíjí technické dokumentace pro výrobu jeřábů dle požadavků zákazníka s použitím moderních CAD systémů. Používáme komponenty a materiály dodavatelů, s dlouholetou výrobní zkušeností, která poskytuje kvalitu a servis.Mostový jeřáb je stacionární zařízení určené ke zvedání břemen ve výrobních halách, překladištích apod., které umožňuje pohyb s břemenem po (obvykle) obdélníkové manipulační ploše. Od portálového jeřábu se liší tím, že jeřábový most se pohybuje po kolejnici umístěné nahoře na nosnících, ne na zemi.

Výroba mostových jeřábů – rozpětí až 35m

Výroba jednonosníkových mostových jeřábů

Výroba dvounosníkových mostových jeřábů

Hlavní části mostového jeřábu jsou jeřábový most, vozík nebo kočka. Jeřábový most se skládá ze dvou hlavních nosníků s kolejnicemi pojezdu kočky, z příčníků s pojezdovými koly pojezdu mostu a z nosníků pro obsluhu. Hlavní nosníky jsou svařované, nýtované nebo z válcovaných profilů.

Výroba sloupových jeřábů a konzolové otočné jeřáby

Naše společnost také vyrábí zvedací otočné jeřáby. Otočné sloupové jeřáby nebo konzolové otočné jeřáby – zvedací zařízení pro pohyb těžkých břemen ve výrobních závodech, stavbách, skladech, atd. Práce se provádí pomocí zvedacího mechanismu upevněného na zdi nebo na nosném sloupu.

Jednonosníkové jeřáby s bočním vyložením

Jeřáby s bočním vyložením

Podvěsné jeřáby

Závěsné mostové jeřáby se používají v případě, že konstrukce budovy umožňuje instalaci dráhy určené pro zavěšení jeřáby. Při výběru nosnosti závěsného mostového jeřábu je třeba vzít v úvahu dopad na zatížení stavební struktury budovy a jeřábové dráhy.

Atypické jeřáby na zakázku

První Jílovská a.s. vyrábí nejen standardní mostové jeřáby a další zdvihací zařízení, ale také specifické modely pro produkci zákazníka. Výroba mostových, portálových, otočných a jiných druhů jeřábů jsou prováděny v krátké době, bez ohledu na jejich složitost.

Jeřábové dráhy

Použití jeřábové dráhy umožňuje organizovat efektivní dopravu a provoz zdvihacích zařízení. Kvalitní výroba jeřábových drah a jejich správná instalace v objektu – základní podmínka bezproblémového fungování jeřábového zařízení.

Jeřáby mostové s otočnou kočkou

V průmyslových objektech používají se i jiné speciální mostové jeřáby s otočnou kočkou.

Seníkové drapáky

Seníkové drapáky

Seníkové drapáky

Partneři

  • Nord – převodovky + frekvenční měniče
  • Ortec- kolejnice + upínací systémy
  • Hetronic, HBC, Giovenzana – dálkové ovládání
  • Akapp, Wampfler – napájecí troleje
  • Liftket – řetězové kladkostroje
  • UniResult – kladkostroje Podem